děkujeme, že pomáháte!

Přinášíme příběhy ze sbírek, vycházek, srazů, psích dnů a mnoho dalších aktivit našich andělů, kteří pomáhají a myslí na útulkáčky.

každý z nás si může najít způsob, jak útulkáčkům pomoci

Snažíme se aktivně vytvářet akce, na kterých si najdete nové přátelé, zacvičíte si nebo něco vyrobíte. 

Sraz na podporu kočiček

.

Socializační sraz na škole výcviku

Na nedělní socializaci jsem se jen tak lehce zmínila, že ještě nemáme dostatek dek, ručníků a povlečení na zimu pro útulkáčky. No a dnes přijela úžasná Danica a pro útulkáčky dovezla spousta darů.

sbírka

Děkuji hrdinům kteří přispěli. Naďa Koukolová Kuthanová a kolektiv BILLA Monika Korousová, Pavlína Holubová, Petra Zlínská ,Michal Krobot, kolektiv MONETA Money Bank v Mohelnici, Irena Jílková, Zverimex paní Rattayové, Adéla Šinclová, Renata Bednářová, Kristýna Smrčková, Zuzka Čejková, Martina Andrýsková, Dana Jarošová Nikol Janů.

Sraz na podporu kočiček

V útulku proběhla akce na pomoc volně žijících kočiček v Mohelnici. Přišli páníci se svými pejsky, kdy se jim představil nový sport Hoopers. 

vánoční sbírka

Do útulku jste pejskům na Štědrý den vezli hromadu ručníků, kupu teplých dek a různé dobroty. Ale hlavně jste během pár dnů vybrali neuvěřitelnou částku – 3500,- za ručně vyrobené náramky. Děkujeme.

Vánoční dárky 

Přátelé našeho útulku, dovolte nám ještě jednou, vám, dárcům, moc poděkovat za vaši podporu a štědrost.

Super zoo

Velké díky obchodu chovatelských potřeb SUPER ZOO ZÁBŘEH. Ke konci roku 2021 na prodejně SUPER ZOO Zábřeh na Moravě pořádali Vánoční sbírku pro městský útulek.

Pomáháte

Děkujeme Pirátům Šumperk + SOŠ zemědělská Šumperk (“zemědělka”). A také paní učitelce Valouchové, dětem a rodičům ZŠ Vodní Mohelnice.

homeopatie 

Moc bych chtěla poděkovat Ráďě- Radana Zemánková za sponzorský dar homeopatik. Velmi nám to teď pomůže.

škola

Včera k nám do útulku zavítaly děti a paní učitelky ZŠ Hálkova . Děti si prošly a prohlédly útulek, někteří dokonce zkusili, jaké to je být zavřený v kotci.. myslím, že se jim v něm až tak moc nelíbilo, ale byla to legrace.

zš újezd

Velké poděkování dětem, rodičům a učitelkám ze ZŠ Újezd u Uničova za sbírku, kterou pro náš útulek uskutečnili. Děkujeme i zástupkyním, dvěma hezkým děvčatům, které sbírku přivezly a předaly.

ZŠ Mlýnská Mohelnice

Rádi bychom poděkovali dětem, učitelům(kám) a rodičům, kteří se podíleli na sbírce pro náš útulek. ZŠ Mlýnská Mohelnice.
Granulky, kokinka, konzervy, hračky a deky mám přijely předat paní učitelky, které sbírku zorganizovaly Vladimíra Havlíčková a Karla Theimrova 🥰🐾.
Velmi si toho vážíme 🐾❤.

kočkám

Když paní Melhubové od vás všech předávám dary, které jste věnovali volně žijícím kočičkám v Mohelnici, tak ta její neskutečná radost a vděk mi vždy vženou slzy do očí.
Strašně moc vám všem z celého ❤ děkuji za ni i za kočičky.

ZŠ Vodní

V pondělí 30.1.2023 proběhlo před ZŠ Vodní předání sbírky pro útulek v Mohelnici.
Velké díky ZŠ Vodní a všem, kteří se podíleli na organizaci této sbírky pro městský útulek. Žáci nasbírali pejskům a kočičkám hračky, konzervy, deky, granule a pamlsky. Velice si toho vážíme a mnohokrát děkujeme.

Dog 

.

DOG

.

DOG

.

Dog 

.