děkujeme, že pomáháte!

Přinášíme příběhy ze sbírek, vycházek, srazů, psích dnů a mnoho dalších aktivit našich andělů, kteří pomáhají a myslí na útulkáčky.

každý z nás si může najít způsob, jak útulkáčkům pomoci

Snažíme se aktivně vytvářet akce, na kterých si najdete nové přátelé, zacvičíte si nebo něco vyrobíte. 

Sraz na podporu kočiček

.

Socializační sraz na škole výcviku

Na nedělní socializaci jsem se jen tak lehce zmínila, že ještě nemáme dostatek dek, ručníků a povlečení na zimu pro útulkáčky. No a dnes přijela úžasná Danica a pro útulkáčky dovezla spousta darů.

sbírka

Děkuji hrdinům kteří přispěli. Naďa Koukolová Kuthanová a kolektiv BILLA Monika Korousová, Pavlína Holubová, Petra Zlínská ,Michal Krobot, kolektiv MONETA Money Bank v Mohelnici, Irena Jílková, Zverimex paní Rattayové, Adéla Šinclová, Renata Bednářová, Kristýna Smrčková, Zuzka Čejková, Martina Andrýsková, Dana Jarošová Nikol Janů.

Sraz na podporu kočiček

V útulku proběhla akce na pomoc volně žijících kočiček v Mohelnici. Přišli páníci se svými pejsky, kdy se jim představil nový sport Hoopers. 

vánoční sbírka

Do útulku jste pejskům na Štědrý den vezli hromadu ručníků, kupu teplých dek a různé dobroty. Ale hlavně jste během pár dnů vybrali neuvěřitelnou částku – 3500,- za ručně vyrobené náramky. Děkujeme.

Vánoční dárky 

Přátelé našeho útulku, dovolte nám ještě jednou, vám, dárcům, moc poděkovat za vaši podporu a štědrost.

Super zoo

Velké díky obchodu chovatelských potřeb SUPER ZOO ZÁBŘEH. Ke konci roku 2021 na prodejně SUPER ZOO Zábřeh na Moravě pořádali Vánoční sbírku pro městský útulek.

Pomáháte

Děkujeme Pirátům Šumperk + SOŠ zemědělská Šumperk (“zemědělka”). A také paní učitelce Valouchové, dětem a rodičům ZŠ Vodní Mohelnice.

homeopatie 

Moc bych chtěla poděkovat Ráďě- Radana Zemánková za sponzorský dar homeopatik. Velmi nám to teď pomůže.

škola

Včera k nám do útulku zavítaly děti a paní učitelky ZŠ Hálkova . Děti si prošly a prohlédly útulek, někteří dokonce zkusili, jaké to je být zavřený v kotci.. myslím, že se jim v něm až tak moc nelíbilo, ale byla to legrace.

zš újezd

Velké poděkování dětem, rodičům a učitelkám ze ZŠ Újezd u Uničova za sbírku, kterou pro náš útulek uskutečnili. Děkujeme i zástupkyním, dvěma hezkým děvčatům, které sbírku přivezly a předaly.

ZŠ Mlýnská Mohelnice

Rádi bychom poděkovali dětem, učitelům(kám) a rodičům, kteří se podíleli na sbírce pro náš útulek. ZŠ Mlýnská Mohelnice.
Granulky, kokinka, konzervy, hračky a deky mám přijely předat paní učitelky, které sbírku zorganizovaly Vladimíra Havlíčková a Karla Theimrova 🥰🐾.
Velmi si toho vážíme 🐾❤.

kočkám

Když paní Melhubové od vás všech předávám dary, které jste věnovali volně žijícím kočičkám v Mohelnici, tak ta její neskutečná radost a vděk mi vždy vženou slzy do očí.
Strašně moc vám všem z celého ❤ děkuji za ni i za kočičky.

ZŠ Vodní

V pondělí 30.1.2023 proběhlo před ZŠ Vodní předání sbírky pro útulek v Mohelnici.
Velké díky ZŠ Vodní a všem, kteří se podíleli na organizaci této sbírky pro městský útulek. Žáci nasbírali pejskům a kočičkám hračky, konzervy, deky, granule a pamlsky. Velice si toho vážíme a mnohokrát děkujeme.

Dog 

.

pro útulek

Přátelé, strašně moc bych vás chtěla seznámit s úžasnými lidmi Kačka Kulatá, Michal Indra a Petr Dudek, kteří mají 🧡 na pravém místě. Uspořádali akci pro náš útulek, kdy svoji aktivitou vybrali necelých 22 000 😲 !!! Tímto bychom jim, i vám všem, kteří jste se zúčastnili chtěli strašně moc poděkovat 🙏👏. Jelikož se z toho nakoupily věci potřebné do útulku, kdy nutně potřebná veterinární váha a vyšetřovací stůl stálo mnoho peněz, mezi další, kteří přispěli vyšší částkou byly také úžasné holky Terysek Moukova a Marťa Zoubková 🙏👏.
Děkujeme samozřejmě i všem těm, kteří nosí nebo posílají dárečky během celého roka 👏👏👏.
Velmi si každého z vás vážíme 🙏❤️🐾.
D Ě K U J E M E. !!! 🫶

hodinový manžel

Obrovské poděkování patří nejen velmi šikovnému, ale také velmi fajn člověku, který pomáhá útulku i se svoji přítelkyní a dcerou 😍. A to pan Petr Hübl pomáhá dost často 🙏😍, a né malou částkou.
Tentokrát pro náš útulek zakoupili věci potřebné pro pejsky v úžasné částce
13 000,- Kč !!! ❤️
Moc, moc děkujeme 🙏❤️.
Pokud byste rádi využili jeho služeb, rád pomůže. ⬇️

pomocníci

Ahoj z Útulek Mohelnice! Dnes jsme s Ondřej Nevrlý trochu pomohli a odvezli vozík bordelu (pokračování v pátek, až na sběrňáku vyvezou kontejnery). O mohelnický útulek a devět pejsků, kteří v něm aktuálně jsou, se krásně stará tady Monika. Monika dává útulku a pejskům opravdu všechno a patří jí za to obrovský dík! Dává novou šanci pejskům, kteří mnohdy zažili strašné věci…💚
Kdybyste kdokoliv chtěli udělat dobrou věc, můžete útulku třeba přispět – odkaz s možnostmi na pomoc dávám do komentáře pod příspěvkem. 💚 Útulek patří městu a potřebuje i městské investice, o ty se zasadíme v zastupitelstvu teď i při tvorbě rozpočtu na další rok. 🫱🏻‍🫲🏼
Přeji útulku hodně podpory, spoustu peněz a dobrých duší a pejskům přeji, aby brzy našli domovy, ve kterých budou šťastní! 🐶💚