NESKUTEČNÉ !!! 😡😡😡
Mlaďounký kocourek odešel za 🌈 most 😭.
Všichni, kteří se na tobě dopustili krutosti věř, že boží mlýny melou.
A nám, kteří jsme za tebe bojovali odpusť, že jsme nemohli udělat víc 😭. Odešel jsi bez bolesti s dobrými lidmi a pohlazením 🖤💔.
Moc děkuji manželovi, který mi velmi pomohl s odchytem a odvozem, děkuji MVDr. J. Pelikánové, že na nás čekala a snažila se mu pomoci, a děkuji šéfové Eva Pirklová za snahu mu pomoci 🙏🙏🙏.
Dnes kolem 14 hod byla uprostřed obce Podolí sražena kočička 😢.. u dětského hřiště !!!! hádejte, co se po té dělo… TÉMĚŘ NIC !!!!!!! Jen asi pár telefonů kamsi..
Ve třičtvrtě na 5 se mi dovolala paní Pirklová, jestli mužu pomoct, protože volala x lidem a ti řekli ne.. dnes jsem byla na bolestivých vpichách do páteře, po kterých musím ležet.. ani vteřinu netrvalo a řekla jsem, okamžitě jedu.. trvalo to 20 min a kočička byla na veterině !!!! 20 MIN – TELEFON – ODJEZD – ODCHYT – DOVOZ NA VET – POUHÝCH 20 MIN !!!! Byla ve strašném stavu, zlomená čelist, všude otevřené obří rány, přeražená mícha 😢. Ano, byla agresivní.. ale není se čemu divit !!! Ale má to řešení !!!!!!!!!!!!!!
MUSELA MÍT NESKUTEČNÝ BOLESTI !!!!!!!!
Lidi vzpamatujte se !!!! Jak můžete být lhostejní k živému tvoru, který očividně šíleně trpí bolestí !!!!! Kam to tady sakra spěje 🙏😢.
A to nemluvím o člověku, který ji srazil 😡 !!!
Musela to být šlaha, když pod auto skočila..
Svět je zvrácený, prioritama, které lidi upřednostňují 😢😡. Styďte se.
Jediná jedna slečna a mladá paní u ní byly a čekaly na pomoc 🙏.. za to jim děkuji.. a omlouvám se slečně, že jsem si ji spletla s chlapcem.. to ty emoce..❤️